דלתות כניסה בעיצוב אישי – המדריך לרוכש

מאז ומעולם היו ידועות דלתות הכניסה כמוצרים מעוצבים חשובים לכל בית. הדלתות מהוות את חלקה העיקרי של חזית המבנה, ולכן חשיבותן גדולה מאד. בעידן המודרני, עת עלתה רמת העיצובים של הדלתות, ונעשתה מגוונת למכביר, חשוב לבחור את הדלת בעזרתו של מעצב פנים, המתמחה בעיצוב בתים. על כן, בטרם הרכישה, שאלו את מעצב הפנים שלכם, או גשו לחנות הדלתות, והתייעצו עם מחלקת העיצוב שבתוכה. בטרם תיגשו לשם, עליכם להגדיר את דרישותיכם מהדלת, על פי ההדרכה אשר לפניכם.
 
קבעו את צבע הדלת
 
צבע הדלת הוא, במקרים רבים, תלוי בזמן ובמקום, אך ברובם – הוא נבחר על פי אמות מידה עיצוביות המתאימות לסביבה החיצונית של הבית. כך, למשל, דלת כחולה בהירה שנקנית בצפת מהווה סימבוליקה לרוב בתי העיר העתיקים של מקובלי העיר. לעומת זאת, דלת לבנה שנקנית עבור חצר שהרצפה שלה לבנה והקירות סביבה לבנים מהווה בחירה עיצובית. ניתן אף לשנות אסטרטגיה ולבחור דלת שחורה, ובכך ליצור עיצוב באמצעות הצבע המנוגד. כך או כך, בחנו את הסביבה החיצונית וחשבו מהו הצבע הנכון ביותר עבור דלת ביתכם.
 
נסחו מבנה עבור הדלת
 
רוב הדלתות הן דלתות מלבניות, ולכן ברי אפוא כיצד תיראה הדלת שלכם (להוציא מקרים בודדים של בתים בערים מסוימות כמו ירושלים או חיפה, בהם מקובל להשתמש בדלתות בצורת קשת). יחד עם זאת, גם בסביבה אורבנית רגילה, ניתן להיות יותר יצירתיים. למשל, אם המטרה שלכם היא ליצור בית בסגנון כפרי, ניתן לקנות דלת עם משקוף עגול מסביב לה. מנגד, אם המחשבה היא להגדיל את תחושת האורבניות – יש להבליט את צורת המלבן של המשקוף, בין באמצעות קניית דגם עם משקוף מדורג, ובין באמצעות קניית דגם עם משקוף מלבני עבה, ברוחב חמישית מן הדלת (בממוצע).
 
תכננו כיצד ייראה פרזול הדלת
 
לפרזול הדלת – השפעה רבתי על עיצוב הבית שלכם. ידית דלת חייבת להתאים למראהו של הבית, וגם אם היא אינה נראית כמו חלקים עיקריים שבתוכו, היא צריכה להיראות טוב כשהיא מותקנת, ולשדר שעיצוב הבית חודד. דרך אחת לעשות זאת היא להיצמד לגוון של הדלת, ובכך לדמות את הדלת לדלת ללא ידית כאשר מביטים בה מרחוק. דרך שניה, בה רובנו נוקטים, היא להנגיד את צבע הידית מצבע הדלת, אבל יש לעשות זאת על פי הנעשה בחצר. אם שמתם לב שיתר הפרזול ברצפה, בקירות ובכל מקום אחר בחצר צבוע בצבע מסוים (לצד צבע אחר שמהווה את הגוון העיקרי בחצר), מומלץ לבחור ידית באותו צבע מסוים, ולא "לחדש" בגוון שלא קיים בה.
 
לגל מידע נוסף, פרטים והתרשמות מדלתות איכותיות ומעוצבות. היכנסו עוד היום לאתר.
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם:   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם