ארונות פתיחה מעוצבים למטבח

כל המבקש לעצב את תכולת הארונות במטבח שלו, ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר, ולא פחות חשוב, הבטוח ביותר, מוזמן לקרוא שורות אלה. כאן, נלמד כיצד לבחור את ארון המטבח שלכם ביסודיות וברצינות הנדרשת, כך שבמטבח שלכם יתארח ארון עמיד אקסקלוסיבי במיוחד שיהווה קנייה חכמה גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת כושר השרידות שלו. 
 
במטבח - חשוב לעבוד רק עם ארונות בטוחים לשימוש
 
ארונות, במיוחד אם הם מעץ, חשופים מטבע הדברים לטרמיטים, תולעי עץ ושאר מזיקים שלא הייתם רוצים לראות, ודאי לא בחדר שצריך להיות סטרילי כמו המטבח. לכן, כאשר בוחרים ארונות פתיחה מעוצבים למטבח, לא בוחרים ארונות שרירותיים: הם צריכים להיות הארונות הכי טובים שאתם יכולים להרשות לעצמכם, והכי עמידים, מחומרי הייצור הכי משובחים שניתן להעלות על הדעת. כאשר אתם מתעסקים עם המטבח שלכם, חשוב גם שהתפעול של הארונות יהיה קל ויעיל, לא כבד, וללא עומס יתר בעת הפתיחה.
 
הממד העיצובי: כיצד לבחור בארון שיתאים לתפאורת המטבח שלכם?
 
פלטת הארון – צריכה להיות זהה פחות או יותר לגוונים השולטים במטבח. אם הפלטה בצבע העיקרי של המטבח – זה יתרון. אם היא בצבע המשני שלו – ניתן לשלבה גם כן. פלטת ארון המטבח צריכה להתמזג היטב עם המטבח, לא להרגיש לכם שהיא שונה ממנו, ולמעשה לתפקד כחלק אינטגרלי מן המטבח. חשוב לבחור בפלטת-ארון מלוטשת, אשר תהווה המשך תפאורתי ישיר לתכולת המטבח הקיימת שלכם. 
פרזול – הפרזול במטבח צריך להתאים מצד אחד לארון, ומצד שני למבנה של החדר. אם החדר שלכם מבוסס על 2 גוונים: ראשי ומשני, ופלטת הארון צבועה בצבע הראשי של המטבח, טוב תעשו אם הפרזול על כל רכיביו – מידיות הפתיחה ועד מסגרות הארון, יהיה צבוע בצבע המשני. זה ישלים בדיוק את התפאורה הנחוצה לכם בארון כך שיתמזג היטב עם מה שרואים במטבח.
 
מחירי ארונות פתיחה מעוצבים למטבח
 
המחירים נקבעים על פי גדלי הארונות, חומרי הייצור שלהם, איכות הצבע עליהם, ואיכות חומרי הציפוי בכל ארון. כמו כן, יש חשיבות גם לממד העיצובי, ולרמה בה נוסה הארון כהתקן אחסון בר קיימא.
 
לפרטים נוספים, פנו לחברת א א ארונות המתמחה בשיווק ארונות פתיחה מעוצבים למטבח!
 
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם:   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם